zdrowe powietrze
Wiadomości

Oczyszczacz powietrza na cały rok – czy warto?

Oczyszczacze i nawilżacze powietrza firmy Sharp cieszą się duża popularnością, jednak faktem jest to, że ich sprzedaż zdecydowanie wzrasta wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego. Dzieje się tak ze względu na występowanie wówczas w bardzo dużym stężeniu smogu. Okazuje się jednak że oczyszczacze powietrza od Goodair nadają się doskonale do użytku przez cały rok.

Dlaczego oczyszczacz powietrza od Goodair będzie skuteczny cały rok?

W sezonie jesienno-zimowym występujący smog, daje o sobie znać, a faktem jest, że z łatwością przedostaje się on do pomieszczeń w naszych domach, a jego długotrwałe wdychanie jest jak najbardziej szkodliwe. Poza okresem jesieni i zimy problem ze smogiem maleje niemal do zera. Czy wówczas warto schować urządzenie do sterylizacji do szafy? Odpowiedź brzmi zdecydowanie nie. Oczyszczacze i nawilżacze powietrza firmy Sharp skutecznie radzą sobie nie tylko z zanieczyszczeniami pochodzącymi ze smogu, ale również z wieloma innymi, które w powietrzu występują przez cały rok. Mowa tutaj oczywiście o alergenach, roztoczach, wirusach, bakteriach, czy zarodnikach pleśni i grzybów. Wymienione zanieczyszczenia występują w różnym stężeniu przez cały rok. Dobrej klasy oczyszczacz powietrza od Goodair będzie służył nam przez cały rok, czyniąc powietrze świeżym i rześkim.

Czym kierować się przy wyborze najlepszego oczyszczacza do powietrza?

Aby urządzenie do sterylizacji powietrza działało skutecznie musi być odpowiednio dopasowane przede wszystkim do pomieszczenia w którym będzie pracować, a konkretniej powierzchnia i wydajność oczyszczacza musi współgrać z powierzchnią pomieszczenia, w którym go umieścimy. Ważnym parametrem, który będzie przesądzał o wygodzie oczyszczacza i nawilżacza powietrza firmy Sharp będzie poziom emitowanego dźwięku, jeśli emitowany hałas będzie duży wówczas stale działanie oczyszczacza powietrza od Goodair nie będzie możliwe. Oczyszczacze i nawilżacze powietrza firmy Sharp w większości przypadków mogą być wprowadzone w tzw. tryb cichy, dzięki czemu poziom hałasu jeszcze się zmniejsza. Kupując urządzenie, które ma być skuteczne przez cały rok, musi być odpowiednio wyposażone, w kilka efektywnych filtrów, w tym nie może zabraknąć filtra HEPA jeśli ma nam służyć również do eliminacji pyłów pochodzących ze smogu. Warto zwrócić uwagę także na funkcje oczyszczaczy powietrza od Goodair, jeśli potrzebujemy dodatkowego nawilżenia wówczas warto wybrać model z funkcją nawilżania. Oczywiście w zależności od naszych funduszy również w tej kwestii warto określić ramy cenowe w jakich chcielibyśmy się zmieścić. Oczyszczacze i nawilżacze powietrza firmy Sharp najlepiej kupować jedynie w profesjonalnych sklepach z tego typu sprzętem, wówczas nie tylko zyskujemy fachowe wsparcie przy wyborze ale także pewność, że urządzenie jest profesjonalne a jego skuteczność niepodważalna.

Podsumowanie

Oczyszczacze powietrza są skutecznym eliminatorem nie tylko zanieczyszczeń pochodzących ze smogu, ale również alergenów, roztoczy, wirusów, bakterii, czy zarodników pleśni i grzybów. Takie oczyszczanie przydaje się nie tylko w porze jesienno-zimowej, ale także w każdej porze roku.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz